Terraces

VäliterrassTerrasse on võimalik ehitada kõikjale vastavalt kliendi soovidele ja vajadustele. Terrassi ehituse kõige tähtsam osa on vundament.  Hästi ehitatud vundamendist sõltub suuresti ka terrassi eluiga. A-Profiil ehitab oma terrassid alati kas postvundamendile, plaatvundamendile või kruvivundamendile. Post –ja kruvidundamendiga minnakse vähemalt 1 m sügavusele, et vältida külmast tingitud külmakergituste ohtu. Kui vundament valmis siis enne terrassi karkassi ehitust paigaldatakse geotekstiil.

Geotekstiil aitab ära hoida rohu läbi kasvamist terrassi laudade vahelt. Terrassi karkassi ehitame alati kvaliteetsest immutatud materjalist. Karkassi samm on üldiselt ca 400 mm, et vältida terrassile astumisel läbivajumist. Terrassilauad, mida kasutame on kvaliteetsed ja eelnevalt sügavimmutatud.

Meie ehitatud terrasside peale on võimalik hiljem ehitada ka talveaed ,kuna terrassi koormustaluvus on selleks piisav. Terrassilaudadel on võimalik valida erinev pinnatöötlus ning puit.

Terrassi ehituse hind sõltub objekti mahust, keerukusest ja kasutatavatest materjalidest. Kindlat m2 hinda ei ole. Kõik pakkumised teeme personaalselt kliendi mõõtudele.