Terrassid

Kõikidel meie ehitatavatel terrassidel on korralik vundament ning neile võib julgelt rajada näiteks talveaia.

Terrasse on võimalik ehitada kliendi soovide ja vajaduste kohaselt kõikjale ning see ei vaja ehitusluba. Terrassi ehitamise tähtsaim osa – nagu ka elumajade puhul – on korralik vundament. Vundamendist sõltub suuresti terrassi väljanägemine, stabiilsus ja eluiga. Kõikidel meie ehitatavatel terrassidel on korralik vundament ning neile võib julgelt rajada näiteks talveaia. Terrassi ehitades on kliendil võimalik lisaks asukohale ja mõõtudele valida veel järgmist:

Terrassi ehitamise hinna kujunemisel mängivad olulist rolli järgmised aspektid:

  • vundament – postvundament, vaivundament, lintvundament, plaatvundament;
  • alusroovitis – valikus on nii immutatud mänd, WPC, alumiinium kui ka bambusest talad;
  • terrassilaud – immutatud mänd, termomaterjal, kuumõlitatud laud, lehis, WPC, bambus jpt;
  • laua kinnitamisviis – pealt kruvidega, küljelt peitkruvidega, klambriga;
  • bambusest terrassilauale saab valida kaasa ka laua vahedesse paigaldatavaid tihendeid, piiramaks õhu liikuvust ja lisamaks eksklusiivsust (soovi korral kasutame talveaedade sees).

Standardvariandis ehitame terrassidele postbetoonvundamendi, millele paigaldame risti alusroovitise, millele omakorda kinnitub juba terrassilaud.

Terrasside all kasutame geotekstiili, vältimaks taimede kasvu terrasside all ning pikendamaks seeläbi ka terrassi eluiga. Alusroovitise samm on ca 400 mm, mis on optimaalne, vältimaks terrassilaudade läbivajumist.

Kõik meie rajatavad terrassid on teostatud tellimuslahendusena kliendi soove arvestades. Pakume kliendile terviklahendusi vundamendist katuseni ehk kogu terrassi ja talveaia ehitust ühest kohast, vältimaks arusaamatusi ja ümbertegemisi.

Anname tehtud töödele omapoolse vähemalt kaheaastase garantii.