Terrassid

Terrassid

Terrassi on võimalik ehitada kõikjale ning see ei vaja ehitusluba.

TerrassidTerrassi ehitamine

Terrasse on võimalik ehitada kliendi soovide ja vajaduste kohaselt kõikjale ning see ei vaja ehitusluba. Terrassi ehitamise tähtsaim osa, nagu ka elumajade puhul, on korralik vundament. Vundamendist sõltub suuresti terrassi väljanägemine, stabiilsus ja eluiga. Kõikidel meie ehitatavatel terrassidel on korralik vundament ning neile võib julgelt rajada näiteks talveaia. Terrassi ehitades on kliendil võimalik lisaks asukohale ja mõõtudele valida veel mitmeid muid omadusi.

Terrassi ehituse hinda kujundavad: 

  • vundament – postvundament, vaivundament, lintvundament, plaatvundament;
  • alusroovitis – valikus on nii immutatud mänd, WPC, alumiinium kui ka bambusest talad;
  • terrassilaud – immutatud mänd, termomaterjal, kuumõlitatud laud, lehis, WPC, bambus jpt;
  • laua kinnitamisviis – pealt kruvidega, küljelt peitkruvidega, klambriga;
  • bambusest terrassilauale saab valida kaasa ka laua vahedesse paigaldatavaid tihendeid, piiramaks õhu liikuvust ja lisamaks eksklusiivsust (soovi korral kasutame talveaedade sees).

Terrasside all kasutame geotekstiili, vältimaks taimede kasvu terrasside all ning pikendamaks seeläbi ka terrassi eluiga.

Kõik meie rajatavad terrassid on teostatud tellimuslahendusena kliendi soove arvestades. Pakume kliendile terviklahendusi vundamendist katuseni ehk kogu terrassi ja talveaia ehitust ühest kohast, vältimaks arusaamatusi ja ümbertegemisi.

Anname tehtud töödele omapoolse vähemalt kaheaastase garantii.

Küsi pakkumist

 

 

Bambusterrassid

© 2024 aprofiil.ee | kodulehe tegemine vvunk