Kõrgust reguleerivad piirded

Kõrgust reguleeritavad piirded

Kõrgust reguleeritavad klaaspiirded on väljatöötatud ennekõike kaitseks tuule eest.

Kõrgust reguleeritavad klaaspiirded

Antud süsteem sobib suurepäraselt nii kohvikutesse, restoranidesse kui ka kodu terrassile või rõdule.

Kõrgust reguleeritavad klaaspiirded on väljatöötatud ennekõike kaitseks tuule eest. Antud süsteem sobib suurepäraselt nii kohvikutesse, restoranidesse kui ka kodu terrassile või rõdule.

Vertikaalselt reguleeritav klaaspiire koosneb kahest eraldiseisvast klaasist alumiiniumraami sees. Esimene on statsionaarne klaas, mis tagab süsteemile turvalisuse ja jäikuse ning teine, liikuv klaas, pakub kaitset tuulte eest ning lisab ka privaatsust.

Kõik piirded on valmistatud vastavalt kliendi soovidele ja mõõtudele.

Küsi pakkumist

 

Kõrgust reguleeritav piire

Motoriseeritud reguleeritavad piirded

Sobivad tuulekaitseks kohvikutesse, restoranidesse aga ka kodu terrassile ja rõdule.

Motoriseeritud kõrgust reguleeritavad klaaspiirded sobivad tuulekaitseks kohvikutesse, restoranidesse aga ka kodu terrassile ja rõdule. Süsteemi võib paigaldada lageda taeva alla ning see ei karda ei vihma ega lund.

Vertikaalselt reguleeritav klaaspiire koosneb kahest eraldiseisvast klaasist alumiiniumraami sees. Üks klaas on statsionaarne ja tagab süsteemile turvalisuse ning jäikuse, teine klaas on liikuv ning pakub kaitset tuulte eest ja muudab ala privaatsemaks.

Kõiki piirdeid tellides on võimalik valida:

  • Mõõte – nii laiust kui kõrgust
  • Disaini – raamiga, raamita või lillekastiga lahendus
  • Alumiiniumraami värvitooni
  • Klaaside paksust ja toone
  • Kinnitusjalgu – betooni või puitu kinnitamiseks
  • Juhtpulti – 5 või 16 kanaliga

Motoriseeritud klaaspiirde liikuvat klaasi liigutab kõrgkvaliteetne Somfy 220V elektrimootor, mis on energiatõhus ning omab 5-aastast tootjatehase-poolset garantiid. Juhtimine käib puldist – valikus on 5- ja 16-kanalilised puldid saamaks reguleerida igat paneeli eraldi ülesse/alla või endale sobivale kõrgusele kui ka kõiki piirdeid korraga vaid ühe nupule vajutusega.

Välidisainis on valikus raamiga kui ka raamita lahendus ning mõlemale süsteemile on võimalik lisada ka hubasuse tekitamiseks lillekasti.

© 2024 aprofiil.ee | kodulehe tegemine vvunk