Terrassiklaasid

Meie raamidega terrassiklaaside süsteemiga saab terrassid lihtsasti ilmastikukindlaks ja aastaringselt kasutatavaks ruumiks muuta.

terrassiklaasid_lõige

Terrassiklaaside süsteem on tuule-, vihma- ja tuisukindel lahendus, mis on hooldevaba ning varustatud iseõlituvate rullikute, tuulelukkude ja harjastihenditega. Terrassiklaaside raamiks on pulbervärvitud alumiinium, kuhu kinnituvad kummitihenditega 6 mm karastatud klaasid. Valikus on 2–5-ukselised süsteemid, mida saab omavahel vajadusel ka kombineerida ning kõik alumised siinid on varustatud vee äravooluavadega. Kasutame vaid kvaliteetseid, kauakestvaid ning ümbertöödeldavaid materjale. Meie tootmisjääk on viidud miinimumini, et maksimaalselt loodust ja ressursse säästa.

Meie terrassiklaaside süsteem muudab teie terrassi praktiliseks, aastaringselt kasutatavaks lisaruumiks. Terrassiklaaside süsteem vähendab lisaks ka maja soojuskadu ja aitab kokku hoida küttekulusid, kuna maja terrassipoolne külg on tuule ja välistingimuste eest kaitstud ning tänu sellele oluliselt soojem.

 

Terrassiklaase tellides on kliendil võimalik valida:

  • alumiiniumprofiilide värvitoon RAL-kataloogist;
  • klaaside tehasetoonid – populaarseimad on kirgas, pronks ja hall;
  • lukusüsteemid ustele – nii sisemised pöördlukud kui ka välimised võtmega lukud;
  • avanemismoodulite arv – valikus on 2–5-soonelised siinid ehk võimalik on kuni viis ust üksteise taha üheks mooduliks kokku lükata (alates kuuest moodulist on lahenduseks avanemine kahele poole);
  • alumiste siinide „uputamine“ terrassiga samasse tasapinda, välistamaks sinna otsa komistamist.

Kõik terrassiklaasid on toodetud kliendi soovide ja etteantud mõõtude kohaselt tellimuslahendusena.

Terrassiklaaside tehnilise info kuvamiseks vajutage SIIA!